In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

 MVI 7862 Moment1

"REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ"

W piątek, 9 listopada 2018r., w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości,  nasze przedszkolaki wzięły udział w akcji "Rekord dla Niepodległej". Dokładnie o godzinie 11:11, z wielką dumą i przejęciem, odśpiewały 4 zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego". W biciu "Rekordu" wzięło jednocześnie udział ponad 20000 przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w kraju i za granicą.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21 listopada w naszym przedszkolu odbył się Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. W konkursie wzięło udział 21 uczestników z placówek publicznych z terenu gminy Lesznowola. Dzieci przepięknie prezentowały świąteczne utwory, co przysporzyło Jurry wiele kłopotów z wyłonieniem zwycięzców.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!