In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Kalendarz imprez w roku szkolnym 2017/2018

IX

14.09.2017r. godz. 1030 - "Pingwiny z zasadami" - spektakl Teatru Fantazja (gr. IIB, IIIA, IIIB, IV)

14.09.2017r. godz. 1130 - "Sierotka Marysia" - spektakl Teatru Fantazja (gr. IIA, IA, IB)

28.09.2017r. godz. 900 - Wycieczka autokarowa do Warszawy (zwiedzanie Starego Miasta) gr. IIB, IIIA, IIIB, IV

X

03.10.2017r. - "Kraina bębnów" – warsztaty – Krzysztof Wawrzyniak (godz. 930- gr. I,  godz. 1005- gr. IA ,

                       godz. 1030 - gr. II)

10.10.2017r. - "Kraina bębnów" – warsztaty – Krzysztof Wawrzyniak  (godz. 920- gr. IIB , 

                        godz. 1005- gr. IIIgodz. 1050 - gr. IIIBgodz. 1135 - gr. IV)

 09.10.2017r. godz. 920- "POLSKA MOJA OJCZYZNA" – Agencja szkolno-przedszkolna LUPUS

16.10.17r. – Warsztaty ceramiczne - GOK w Mysiadle (godz. 930 – gr IIBgodz. 1100 – gr IA )

 25.10.17r.– Warsztaty ceramiczne - GOK w Mysiadle (godz. 930 – gr IIIAgodz. 1100 – gr IB)

   XI

14.11.2017r. godz. 900Wycieczka autokarowa do sali zabaw LIDER – wszystkie grupy

 06.11.17r. – Warsztaty ceramiczne - GOK w Mysiadle (godz. 930 gr IIIB , godz. 1100 gr II)

20.11.17r. Warsztaty ceramiczne - GOK w Mysiadle ( godz. 930 – gr IV )

 XII

05.12.2017r. – Spotkanie z Mikołajem– Teatr FANTAZJA 

               godz. 930 gr. IIB, IIIA, IIIB, IV

 godz. 1230- gr. IA, IB, IIB

Jasełka 

            11.12.17r. godz. 1430– gr. IA
                             godz. 1530 – gr. IB
            13.12.17r. godz. 1330 – gr. IIA
            18.12.17r. godz. 1430– gr. IIB
                             godz. 1530 – gr. IIIA
            20.12.17r. godz. 1330 – gr. IIIB
                             godz. 1430 – gr. IV

 I

09.01.18r. –  Karnawałowy Bal Przebierańców – Teatr FANTAZJA 

                            godz. 1000- gr. IA, IB, IIA

                            godz. 1230–  gr. IIB, IIIA, IIIB, IV

 

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

29.01.18r. godz. 1430– gr. IIB

30.01.18r. godz. 1430– gr. IB

31.01.18r. godz. 1430 – gr. IIA

   II

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka
            
01.02.18r. godz. 1430– gr. IA

            02.02.18r. godz. 1430 – gr. IIIA

05.02.18r. godz. 1430– gr. IIIB

07.02.18r. godz. 1330 – gr. IV

  III

 12.03.2018r. godz. 845– Wycieczka autokarowa do Teatru Guliwer w Warszawie – wszystkie grupy

 IV

 24.04.18r. godz. 900-1200 "Pierwsza pomoc" warsztaty dla dzieci - gr. IA, IB, IIA

25.04.18r. godz. 745 – Wycieczka autokarowa do Centrum Nauki Kopernik– wystawa Bzzz - gr. IA, IB
26.04.18r. godz. 900-1200 "Pierwsza pomoc" warsztaty dla dzieci - gr. IIB, IIIA, IIIB, IV

27.04.18r. godz. 745 – Wycieczka autokarowa do Centrum Nauki Kopernik– wystawa Bzzz - gr. IIA, IIB
27.04.18r. godz. 1030 – Wycieczka autokarowa do Centrum Nauki Kopernik - gr. IIIA, IIIB, IV

  V

 23.05.18r. godz. 800 – Wycieczka autokarowa do Centrum Edukacji Przyrodniczo Leśnej - gr. IA, IB

 29.05.18r. godz. 815 – Wycieczka autokarowa do Żelazowej Woli - gr. IIIA, IIIB, IV

 VI

Uroczystość z okazji Zakończenia Roku Przedszkolnego połączona z Dniem Mamy i Taty
           
13.06.18r. godz. 1330– gr. IIB

            13.06.18r. godz. 1430 – gr. IIIA

15.06.18r. godz. 1330– gr. IIIB

15.06.18r. godz. 1430 – gr. IV